Herbapol Poznań na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Czytaj więcej...Z dumą informujemy, że firma Herbapol Poznań została zaproszona do wzięcia udział w Polskiej Wystawie Gospodarczej – wyjątkowym projekcie wystawienniczym prezentującym polskie firmy, które od ponad 100 lat z sukcesem działają i wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Wystawę będzie można odwiedzić do 28 pażdziernika. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Herbapol Poznań zaprasza na Festiwal KultURO

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy na IV edycję Festiwalu KultURO, która odbędzie się w Krakowie i w Wieliczce w dniach od 24 do 29 września br. To promowanie profilaktyki chorób układu moczowego poprzez sztukę i wydarzenia kulturalne. Herbapol Poznań jest sponsorem wydarzenia. Zapraszamy serdecznie, wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu jest bezpłatny!

Czytaj więcej...

Sylimarol doceniony przez farmaceutów - Produkt Roku 2018

Czytaj więcej...Mamy zaszczyt ogłosić, że Sylimarol został Produktem Roku 2018 w kategorii „Preparaty na wątrobę” – tytuł został przyznany przez „Apteka Media” Sp. z o.o. w ramach publikacji „Świat farmacji”.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na studia podyplomowe z ziołolecznictwa!

Czytaj więcej...W imieniu Katedry i Zakładu Farmakognozji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zapraszamy na V edycję Studiów Podyplomowych „ZIOŁA W PROFILAKTYCE I TERAPII”.  Skierowane są one do absolwentów szkół wyższych zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat działania i stosowania ziół. Herbapol Poznań wspiera zdobywanie tej niezwykle cennej wiedzy.

Czytaj więcej...

Sylimarol fix – zioła do zaparzania na dobre trawienie

Czytaj więcej...Sylimarol fix to nowa mieszanka ziół wspierająca pracę układu trawiennego. Unikalna kompozycja ziół o potwierdzonym działaniu w formie smacznej i łatwej do przygotowania herbaty ziołowej do zaparzania w saszetkach.

Na niestrawność, na wzdęcia, gazy i uczucie ciężkości w żołądku – na te inne dolegliwości trawienne najlepszym rozwiązaniem są naturalne napary ziołowe, o znanej i potwierdzonej skuteczności. Kompozycja najwyższej jakości ziół w suplemencie diety Sylimarol fix pozwala na szybkie pozbycie się dyskomfortu trawiennego. Mięta i melisa pobudzają wydzielanie soków trawiennych, stymulują perystaltykę jelit, niwelują gazy i zapobiegają wzdęciom, szczególnie po obfitych i ciężkostrawnych posiłkach. Cykoria i dziurawiec wspomagają pracę wątroby i woreczka żółciowego, a korzeń lukrecji działa ochronnie na błonę śluzową przewodu pokarmowego, dzięki czemu Sylimarol fix może być stosowany także u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Dodatek kopru włoskiego – znanego środka przeciwskurczowego i wiatropędnego – likwiduje wzdęcia gromadzące się gazy.

Sylimarol fix to najwyższej jakości mieszanka ziół wspomagających prawidłową prace układu pokarmowego w formie herbaty do zaparzania w saszetkach.

Dowiedz się więcej o produkcie>>