Sylimarol fix – zioła do zaparzania na dobre trawienie

Czytaj więcej...Sylimarol fix to nowa mieszanka ziół wspierająca pracę układu trawiennego. Unikalna kompozycja ziół o potwierdzonym działaniu w formie smacznej i łatwej do przygotowania herbaty ziołowej do zaparzania w saszetkach.

Na niestrawność, na wzdęcia, gazy i uczucie ciężkości w żołądku – na te inne dolegliwości trawienne najlepszym rozwiązaniem są naturalne napary ziołowe, o znanej i potwierdzonej skuteczności. Kompozycja najwyższej jakości ziół w suplemencie diety Sylimarol fix pozwala na szybkie pozbycie się dyskomfortu trawiennego. Mięta i melisa pobudzają wydzielanie soków trawiennych, stymulują perystaltykę jelit, niwelują gazy i zapobiegają wzdęciom, szczególnie po obfitych i ciężkostrawnych posiłkach. Cykoria i dziurawiec wspomagają pracę wątroby i woreczka żółciowego, a korzeń lukrecji działa ochronnie na błonę śluzową przewodu pokarmowego, dzięki czemu Sylimarol fix może być stosowany także u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Dodatek kopru włoskiego – znanego środka przeciwskurczowego i wiatropędnego – likwiduje wzdęcia gromadzące się gazy.

Sylimarol fix to najwyższej jakości mieszanka ziół wspomagających prawidłową prace układu pokarmowego w formie herbaty do zaparzania w saszetkach.

Dowiedz się więcej o produkcie>>

Urosept® – według Polaków najlepszy produkt na kamicę nerkową

Czytaj więcej...Z wielką dumą pragniemy poinformować Państwa, że Urosept® zdobył najwyższe wyróżnienie w badaniach realizowanych w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017. Urosept® został laureatem w kategorii „Farmaceutyki wspomagające leczenie kamicy dróg moczowych" z doskonałym wynikiem – aż 39,5% ankietowanych wybiera Urosept®! Kolejne produkty stosowane na kamicę nerkową zdobyły jedynie 12% i 9,1% głosów. Program jest prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki", dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej".

 

 


Czytaj więcej...Marka Urosept® została uznana za Lidera jakości, ponieważ:

• dobrze działa, szybko pomaga rozwiązać problemy z drogami moczowymi
• pacjenci mają pozytywne doświadczenia z tym produktem
• preparat polecają farmaceuci,
• Urosept® jest skuteczny i popularny

Urosept® wywołuje wśród respondentów bardzo pozytywne skojarzenia:

• szybkie działanie
• skuteczność
• tradycję

Jednym słowem to najlepszy lek polecany w profilaktyce i leczeniu kamicy nerkowej. Zawartość cytrynianu potasu pomaga zapobiegać powstawaniu kamieni w nerkach. Dzięki właściwościom diuretycznym ułatwia przemieszczanie się złogów w kierunku ujścia cewki moczowej. Działa moczopędnie, rozkurczowo i przeciwzapalnie. To dlatego Urosept® jest NR 1 w Polsce!

Przejdź do produktu>>

Nowy suplement diety: Morwa biała - CUKIER W NORMIE

 Czytaj więcej...
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy naszą ofertę suplementów diety o nowy produkt: Morwa biała – CUKIER W NORMIE.


Liście morwy białej przyczyniają się przede wszystkim do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie. Pomagają utrzymać stabilizację poziomu cukru we krwi oraz ograniczyć powstawanie tkanki tłuszczowej. Morwa biała jest źródłem witamin z grupy B: tiaminy, ryboflawiny, pirydoksyny oraz niacyny.

Dowiedz się więcej o produkcie Morwa biała > >

Nowy suplement diety TYLKO NATURA – Witamina D3 2000 j. m.

Czytaj więcej...

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, wzbogaciliśmy ofertę naszych suplementów diety o Witaminę D3. Wszyscy wiemy jak ważna jest ta witamina dla naszego organizmu. Odpowiada za budowę kości, zębów, odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układów: mięśniowego i nerwowego oraz wspiera odporność.

Czytaj więcej...

Tylko Natura – Kapsułki na uspokojenie – nowy suplement diety

Czytaj więcej...

 

Nowy suplement diety z serii TYLKO NATURA – Kapsułki na uspokojenie. Kozłek i chmiel zawarte w nowym produkcie Herbapolu Poznań wspomagają wyciszenie układu nerwowego oraz wspierają radzenie sobie ze stresem. Przyczyniają się do odzyskania dobrego samopoczucia. Ułatwiają zasypianie oraz wspomagają utrzymanie zdrowego snu.

Czytaj więcej...