Stoisko Herbapolu Poznań na KRAKDENT 2013

Krakdent2013W dniach 7-9 marca 2013 r. odbyły się 21. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®. Targi te od wielu lat postrzegane są jako najważniejsze branżowe wydarzenie pierwszego półrocza  w Polsce.

Udział w nich wzięło 293 wystawców i ponad 11.000 zwiedzających. Na wielu stoiskach targowych pojawiła się szeroka gama produktów stomatologicznych takich jak sprzęt i aparatura diagnostyczno-zabiegowa, instrumentarium stomatologiczne, a także farmaceutyki.

Już po raz kolejny nasza firma wzięła udział w targach w postaci własnego stoiska wystawienniczego. W tym roku rozbudowaliśmy je o kolejne metry i wyposażyliśmy w ekran plazmowy, na którym emitowana była animacja edukacyjna dotycząca działania naszego żelu na dziąsła Mucosit. Odwiedziło nas kilka tysięcy stomatologów, protetyków, asystentek stomatologicznych i ortodontów.

Tegorocznym Targom KRAKDENT® towarzyszyły szkolenia i kursy medyczne, w trakcie których zaprezentowano m.in. najnowsze osiągnięcia w leczeniu urazów zębów. Program merytoryczny został stworzony we współpracy ze znaczącymi ośrodkami naukowymi oraz stowarzyszeniami stomatologicznymi. Targi należy zaliczyć do wyjątkowo udanych!

Następne wielkie targi tej branży, na których również będziemy, to wrześniowe CEDE 2013 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy na stoisko.