Produkty Roku 2013 - Sylimarol, Alliofil i Arcalen

Produkt Roku 13 AlliofilZ przyjemnością informujemy, że już po raz dziesiąty nasze produkty zostały obdarzone zaufaniem polskich farmaceutów.

Od 10 lat Wydawnictwo Apteka Sp. z o.o. przeprowadza ankietę, która wyłania szereg najczęściej polecanych przez aptekarzy preparatów w różnych kategoriach. Nasz Sylimarol już po raz szósty zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Preparaty na wątrobę”, Alliofil po raz dziewiąty (!) w kategorii „Preparaty czosnkowe”, a maść Arcalen po raz pierwszy w kategorii „Preparaty na stłuczenia”.

Produkty Roku to nagroda szczególnej wagi, ponieważ przyznawana jest przez profesjonalistów mających głęboką wiedzę na temat jakości i skuteczności preparatów znajdujących się na aptecznych półkach. Uroczysta X Jubileuszowa Gala wręczenia nagród „Produkty Roku 2013” odbędzie się dnia 18.04.2013 w Sali Kolumnowej w Zamku Topacz w Ślęzy k. Wrocławia.

Przy okazji pragniemy przypomnieć, że w poprzednich latach nagradzane były również inne nasze preparaty takie jak np. Urosept, Esceven czy Alax.

Serdecznie dziękujemy farmaceutom za zaufanie i docenienie naszych produktów!

Produkt Roku 13 AlliofilProdukt Roku 13 ArcalenProdukt roku 13 Sylimarol