Nowość! Sylimarol Detox, Sylimarol Cholesterol i Sylimarol Gastro

HPgrupaZ przyjemnością informujemy, że Herbapol Poznań, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, poszerza swoją ofertę o preparaty będące rodziną lidera rynkowego wśród preparatów wątrobowych – Sylimarolu*. Są to suplementy diety Sylimarol® Detox, Sylimarol® Cholesterol i Sylimarol® Gastro stworzone w oparciu o sprawdzone składniki ziołowe, zgodnie z misją firmy, która łączy wieloletnią tradycję z innowacyjnością.

Jakość gwarantowana przez Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. - markę znaną na rynku od 145 lat.

Co wyróżnia suplementy diety produkowane przez Herbapol Poznań?

  • bezpieczeństwo - składniki, z których wytworzone są nasze preparaty, pochodzą w większości z własnych, kontrolowanych upraw
  • zaufanie - mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji oraz dystrybucji
  • konkurencyjność - nasze suplementy są alternatywą pod względem jakości i ceny

 HP

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami.

Sylimarol® Detox to kompozycja 4 składników: ziela skrzypu, liści pokrzywy, liści brzozy i wyciągu z owoców ostropestu plamistego. Zestaw tych ziół działa odtruwająco na organizm, jednocześnie poprawiając przemianę materii. Zwiększenie wydalania wody z organizmu ma na celu usuwanie szkodliwych metabolitów.

Sylimarol Detox diabetycy

Działanie preparatu Sylimarol® Cholesterol wynika z właściwości karczocha, który wspiera hamowanie biosyntezy złego cholesterolu i jednocześnie pomaga zwiększyć frakcję dobrego cholesterolu. Regularne przyjmowanie suplementu pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Sylimarol Cholesterol diabetycy

Dodatkowo wyciąg z owoców ostropestu plamistego wspiera działanie ochronne na komórki wątroby.

Trzy zioła zawarte w Sylimarolu® Gastro – mięta, kminek i rumianek - wpływają na prawidłowy przebieg trawienia i pracę układu trawiennego. Działają rozkurczowo i wiatropędnie. Dodatkowo zawarty w suplemencie diety wyciąg z owoców ostropestu plamistego wspiera prawidłową pracę wątroby.

Sylimarol Gastro diabetycy

*dane IMS Units AUG/14