Czystek – zioło dla każdego – nowe produkty w ofercie Herbapolu Poznań!


nakładka-633x460-czystekDo naszej oferty dołączyły ostatnio nowe produkty oparte na bardzo znanej roślinie, jaką jest czystek. Oferujemy go w dwóch postaciach: ziół do zaparzania oraz w kapsułkach. Jakie dobroczynne właściwości dla organizmu ma ta znana od wieków roślina? I dlaczego warto na stałe włączyć czystek do diety?

Czystek to roślina o szerokim zastosowaniu – ma wielokierunkowy dobroczynny wpływ na nasz organizm. To roślina znana od wieków – przede wszystkim wspiera odporność, wspomagając jego naturalne mechanizmy obronne. Ponadto czystek ma pozytywny wpływ na układ krążenia, wspiera higienę jamy ustnej, działa wybielająco, a także witalizuje i odmładza organizm. Herbatę z czystka wyróżnia fakt, że jako jedna z niewielu herbat nie zawiera niezdrowych substancji psychoaktywnych, jak: teina, teofilina czy teobromina, a więc można polecić ją z powodzeniem każdemu, w jego codziennej diecie.


nakładka-633x460-czystek-pudelkoWykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie na rynku zielarskim i głęboką wiedzę o ziołach, stworzyliśmy dwa nowe produkty: Czystek liść 100 g oraz Czystek – suplement diety w kapsułkach. Naszym celem było dostarczenie klientom najwyższej jakości produktów, które pozwolą korzystać z wielokierunkowych właściwości czystka. Nasze produkty wyróżnia fakt, że powstają z wyselekcjonowanych najlepszej jakości surowców, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Dlatego też preparaty te z dumą możemy podpisać hasłem „Tylko Natura".

więcej o produktach:

Czystek liść 100 g >>

Czystek - suplement diety w kapsułkach >>

Oba produkty Herbapolu Poznań Czystek liść - zioła do zaparzania i Czystek - suplementy diety w kapsułkach dostępne są do kupienia wyłącznie w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych.