Urosept® fix i Alax® fix - mądrość natury w saszetkach!

alax fixTe nowe wysokiej jakości zioła do zaparzania to suplementy diety będące pochodnymi znanych i cenionych od wielu lat leków: Uroseptu - stosowanego w zakażeniach układu moczowego i w kamicy dróg moczowych oraz Alaxu - preparatu na zaparcia. Powstały one z myślą o pacjentach, którzy wolą wspierać swój organizm preparatami w postaci naturalnych i smacznych herbat.

 

 

urosept-fix

 

 

Urosept® fix zawierający w swym składzie liść ortosyfonu i liść brzozy przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych. Polecany jest także do profilaktycznego stosowania przy częstym korzystaniu z miejsc rekreacyjnych (takich jak baseny i sauny), podczas urlopu i zażywania kąpieli morskich czy w jeziorach oraz przy wzmożonej aktywności seksualnej. Alax® fix to unikalne połączenie liści SENESU i owoców KOPRU, dzięki czemu skutecznie ułatwia wypróżnianie bez wzdęć i skurczów brzucha. Alax® fix stanowi uzupełnienie diety polecane osobom z problemami utrzymania regularnych funkcji fizjologicznych układu pokarmowego.

 

Alax® fix i Urosept® fix to w pełni naturalne suplementy diety, zawierające 100% wyselekcjonowanego suszu zielarskiego i pozbawione wszelkich sztucznych barwników i aromatów. Do stosowania w przyjaznej formie saszetek do zaparzania. A na dodatek naprawdę smaczne!

Dowiedz się więcej: Alax® fix - zioła do zaparzania >>

Dowiedz się więcej: Urosept® fix - zioła do zaparzania >>