Tylko Natura: jęczmień, karczoch, ostropest – nowe suplementy w ofercie!

nakładka-633x460-zielony-jeczmien-jasnyPoszerzyliśmy naszą ofertę o trzy nowe suplementy diety w kapsułkach. Zielony jęczmień, karczoch zwyczajny i ostropest plamisty z serii Tylko Natura - to ziołowe preparaty posiadające w składzie wysokiej jakości wyciągi roślinne. Preparaty powstały z myślą o osobach, które w naturalny sposób chciałyby wzmocnić swój organizm, chronić go przed szkodliwym wpływem wolnych rodników oraz usprawnić pracę układu trawiennego.


Suplement diety Zielony jęczmień Tylko Natura to preparat z wysoką zawartością pędów zielonego jęczmienia, które są naturalnym źródłem witamin i mikroelementów. Młody jęczmień jest silnym antyoksydantem, chroni organizm i wzmacnia jego naturalną witalność. Ma także pozytywny wpływ na pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Dowiedz się więcej o produkcie: Zielony jęczmień Tylko Natura >>

 

nakładka-633x460-karczoch-zwyczajny

Preparat Karczoch zwyczajny Tylko Natura dzięki wysokiej zawartości karczocha stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę wątroby. Jego działanie opiera się na zwiększaniu wytwarzania soków trawiennych i żółci. Wyciąg ziołowy z karczocha powstał także z myślą o osobach mających problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi.

Dowiedz się więcej o produkcie: Karczoch zwyczajny Tylko Natura >>

 

nakładka-633x460-ostropest-jasnyTrzeci nowy suplement diety w ofercie to Ostropest plamisty Tylko Natura. Wyróżnia go wysoka zawartość wyciągu z ostropestu, który wpiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby: chroni komórki tego narządu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, stymuluje jego regenerację, ma pozytywny wpływ na produkcję żółci. Wyciąg z ostropestu przyczynia się także do usprawnienia procesów trawienia oraz do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Dowiedz się więcej o produkcie: Ostropest plamisty Tylko Natura >>

Suplementy mają formę wygodnych kapsułek. Produkty dostępne są już w aptekach stacjonarnych i internetowych oraz w sklepach zielarsko-medycznych.