Tylko Natura – dziurawiec, koper włoski, lipa – nowe zioła fix do zaparzania w ofercie!

nakładka-633x460-ziola

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę ziół do zaparzania. Dziurawiec na uspokojenie, koper włoski dla lepszej pracy układu pokarmowego oraz lipa dla wzmocnienia odporności – to nasze nowe produkty w serii wysokiej jakości herbat do zaparzania TYLKO NATURA.

 

 

 

 

nakładka-633x460-dziurawiec

 

Dziurawiec zwyczajny, zwany także zielem świętojańskim, wspomaga układ pokarmowy i korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Dziurawiec uspokaja oraz pomaga w zasypianiu i migrenie. Działa moczopędnie, wspomaga trawienie. Podczas spożywania dużej ilości dziurawca należy unikać intensywnych kąpieli słonecznych, ponieważ zbyt długie przebywanie na słońcu może doprowadzić do przebarwień skóry.

Dowiedz się więcej o nowej herbacie do zaparzania Dziurawiec FIX Tylko Natura >>

 

nakładka-633x460-koper-wloski

 

Koper włoski, zwany fenkułem, pomaga zmniejszyć uczucie pełności i usunąć wzdęcia. Ma działanie bakteriobójcze – przepłukanie ust naparem z kopru odświeża oddech; można nim także przemywać tłustą cerę. Pomaga w usuwaniu wody i toksyn z organizmu. Herbata z kopru doskonale wspomoże nas w walce z przeziębieniem, kaszlem i bólem gardła. Herbatki z Kopru włoskiego zalecane są także do podawania małym dzieciom, podczas problemów z brzuszkiem.

Dowiedz się więcej o nowej herbacie do zaparzania Koper włoski FIX Tylko Natura >>

 

nakładka-633x460-lipa-fix

 

Lipa to drzewo wyjątkowe nie tylko ze względu na swą długowieczność. Napar z kwiatostanu lipy przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego. Herbata z lipy wspomaga nas podczas przeziębienia i walki z kaszlem (pomaga w odkrztuszaniu) oraz działa napotnie w stanach gorączkowych. Napary z lipy mają działanie uspokajające.

Dowiedz się więcej o nowej herbacie do zaparzania Lipa FIX Tylko Natura >>