Sylimarol fix – zioła do zaparzania na dobre trawienie

Sylimarol fixSylimarol fix to nowa mieszanka ziół wspierająca pracę układu trawiennego. Unikalna kompozycja ziół o potwierdzonym działaniu w formie smacznej i łatwej do przygotowania herbaty ziołowej do zaparzania w saszetkach.

Na niestrawność, na wzdęcia, gazy i uczucie ciężkości w żołądku – na te inne dolegliwości trawienne najlepszym rozwiązaniem są naturalne napary ziołowe, o znanej i potwierdzonej skuteczności. Kompozycja najwyższej jakości ziół w suplemencie diety Sylimarol fix pozwala na szybkie pozbycie się dyskomfortu trawiennego. Mięta i melisa pobudzają wydzielanie soków trawiennych, stymulują perystaltykę jelit, niwelują gazy i zapobiegają wzdęciom, szczególnie po obfitych i ciężkostrawnych posiłkach. Cykoria i dziurawiec wspomagają pracę wątroby i woreczka żółciowego, a korzeń lukrecji działa ochronnie na błonę śluzową przewodu pokarmowego, dzięki czemu Sylimarol fix może być stosowany także u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Dodatek kopru włoskiego – znanego środka przeciwskurczowego i wiatropędnego – likwiduje wzdęcia gromadzące się gazy.

Sylimarol fix to najwyższej jakości mieszanka ziół wspomagających prawidłową prace układu pokarmowego w formie herbaty do zaparzania w saszetkach.

Dowiedz się więcej o produkcie>>