Herbapol Poznań zaprasza na Festiwal KultURO

kulturo-festiwal

 

Zapraszamy na IV edycję Festiwalu KultURO, która odbędzie się w Krakowie i w Wieliczce w dniach od 24 do 29 września br. To promowanie profilaktyki chorób układu moczowego poprzez sztukę i wydarzenia kulturalne. Herbapol Poznań jest sponsorem wydarzenia. Zapraszamy serdecznie, wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu jest bezpłatny!

 

 

Festiwal KultURO to niezwykłe wydarzenie kulturalne, którego głównym celem jest propagowanie profilaktyki badań układu moczowego. Już od czterech lat łączy urologię z muzyką i sztuką. Celem wydarzenia jest przełamanie tabu związanego z chorobami układu moczowego i edukacja. W ramach imprezy można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach ze specjalistami oraz w badaniach profilaktycznych.

fot2

Cel i misja Festiwalu są spójne z działalnością Herbapolu Poznań, dlatego postanowiliśmy zostać sponsorem wydarzenia. Zapraszamy do Kliniki Urologii w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 18 na Dni Otwarte w dniach 24-28 września, do sali warsztatowej, gdzie prowadzone będą spotkania z pacjentami w dniach: 26 września godz. 15.00-17.00 i 29 września godz. 12.00-15 oraz na zakończenie festiwalu na koncert finałowy, który odbędzie się 29 września o godz. 16.00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. św. Wawrzyńca w Krakowie.

Do Festiwalu KultURO dołączyło również Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka". W dniach 25-28 września br. w budynku Uzdrowiska odbędą się bezpłatne badania laboratoryjne dla mężczyzn po 40 roku życia (PSA, badania ogólne moczu) oraz warsztaty fizjoterapeutyczne dla kobiet, dzięki którym uczestniczki poznają ćwiczenia na nietrzymanie moczu (NTM).

fot1 fot3

Więcej informacji na stronie Festiwalu: www.festiwalkulturo.pl