Herbapol Poznań na Polskiej Wystawie Gospodarczej

1080x1080Z dumą informujemy, że firma Herbapol Poznań została zaproszona do wzięcia udział w Polskiej Wystawie Gospodarczej – wyjątkowym projekcie wystawienniczym prezentującym polskie firmy, które od ponad 100 lat z sukcesem działają i wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Wystawę będzie można odwiedzić do 28 pażdziernika. Zapraszamy.

Polska Wystawa Gospodarcza to ważny i wyjątkowy projekt wystawienniczy, powstały z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy. Wystawa w nowoczesny sposób opowiada o historii ostatniego 100-lecia polskiej gospodarki oraz przedstawia sukcesy polskiej myśli technicznej i technologicznej.

Pokazuje Polskę jako kraj innowacyjny, z rosnącym potencjałem gospodarczym, a jednocześnie wierny tradycji i szanujący swoją historię. Jej celem jest również rozpowszechnienie wśród Polaków idei patriotyzmu gospodarczego oraz wzbudzenie szacunku dla efektów pracy pokoleń Rodaków.

Na wystawie plenerowej zaprezentowanych zostało 25 wybranych polskich firm, które – dzięki przemyślanej wizji rozwoju i zdolności adaptacji do dynamicznych zmian w otoczeniu – od ponad 100 lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Naszą firmę reprezentowała Pani Ewa Stolecka - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Herbapol Poznań.

Image-1

 

IMG 4305

 

Obraz1

 

Obraz2

 

Obraz3

 

Obraz4

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wystawy, która potrwa do 28.10.2018 r.

Więcej informacji na: www.pwg.prezydent.pl


Foto Krzysztof Sitkowski/KPRP i Jakub Szymczuk/KPRP