Tylko Natura – Kapsułki na uspokojenie – nowy suplement diety

nakładka-633x460-kapsulki-na-uspokojenie

 

Nowy suplement diety z serii TYLKO NATURA – Kapsułki na uspokojenie. Kozłek i chmiel zawarte w nowym produkcie Herbapolu Poznań wspomagają wyciszenie układu nerwowego oraz wspierają radzenie sobie ze stresem. Przyczyniają się do odzyskania dobrego samopoczucia. Ułatwiają zasypianie oraz wspomagają utrzymanie zdrowego snu.

 

 

 

Wychodząc naprzeciw osobom, które poszukują naturalnego preparatu na uspokojenie na bazie wyciągów roślinnych, stworzyliśmy suplement diety Kapsułki na uspokojenie. Kompozycja wyciągów z kozłka oraz chmielu doskonale koi nerwy, wycisza i uspokaja.

Kozłek, potocznie zwany walerianą, ma działanie rozkurczające i uspokajające. Zmniejsza napięcie i poczucie niepokoju, pomaga się odprężyć oraz poprawia jakość snu. Można stosować go w stanach napięcia nerwowego, podczas bólów żołądka czy w czasie miesiączek. Chmiel, kojarzony głównie z produkcją piwa, również ma działanie wyciszające. Wyciąg z szyszek chmielu pomaga w stanach zwiększonej nadpobudliwości nerwowej oraz ułatwia zasypianie. Wspiera nas w walce ze stresem oraz poprawia samopoczucie.

Produkt jest całkowicie bezpieczny, nie uzależnia, doskonale sprawdza się podczas stanów zwiększonego napięcia nerwowego.

Dowiedz się więcej o nowym suplemencie diety Kapsułki na uspokojenie Tylko Natura >>