Sprzedaż bielma ostropestowego


BEZPIECZEŃSTWO

Producentem bielma ostropestu jest Herbapol Poznań – jedna z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce, ceniona przez środowisko medyczne i farmaceutyczne.

Bielmo pochodzi z ziaren ostropestu wykorzystywanych do produkcji leku Sylimarol. Roślina uprawiana jest tylko na nadzorowanych i kontrolowanych plantacjach na terenie Polski, zgodnie z Dobrą Praktyką Uprawy i Zbioru (GACP).

Materiał siewny dla naszych plantatorów pozyskujemy z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Lekarskich, co gwarantuje nam surowiec wolny od GMO.

Sprzedaż bielma ostropestowego

ZADBAJ O ZDROWIE ZWIERZĄT

Bielmo ostropestu stanowi doskonałe źródło białka i tłuszczu w dawkach i mieszankach paszowych dla zwierząt gospodarskich. Zwarte w bielmie substancje biologiczne czynne mają korzystny wpływ na zdrowie zwierząt – chronią wątrobę, obniżają poziom cholesterolu oraz stymulują aktywność niektórych enzymów we krwi. Polepszają również wydajność rzeźną tuszy.


TŁUSZCZE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Tłuszcz zawarty w bielmie ostropestu zawiera znaczne ilości ważnych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych, które zwiększają wartość dietetyczną produktów otrzymywanych od żywionych tym bielmem zwierząt (jaj, mleka, mięsa). Ponadto zawarte w bielmie naturalne przeciwutleniacze chronią olej przed utlenianiem.


BIAŁKO PROSTO Z NATURY

Zawartość białka ogólnego wynosi ponad 21%, a jego przydatność, jako źródła białka paszowego jest znacznie wyższa niż ziarna zbóż i zbliżona do nasion strączkowych.*


EFEKT POTWIERDZONY BADANIAMI

Dotychczasowe doświadczenia przeprowadzone na zwierzętach potwierdzają, że spożywanie bielma ostropestu plamistego:

Sprzedaż bielma ostropestowego

*Niedobór aminokwasów (metionina dla drobiu, lizyna dla trzody) można z łatwością uzupełnić znajdującymi się w handlu preparatami krystalicznymi.