Poldanen®

Poldanen®

 Leki OTC
Lek stosowany wspomagająco w problemach z oddawaniem moczu w przebiegu łagodnego przerostu gruczołu krokowego.
Email
Poldanen®Poldanen®
Szczegóły produktu

Substancja czynna:

1 tabletka zawiera 46 mg wyciągu gęstego z kory śliwy afrykańskiej (Prunus africana (Hook f.) Kalkm., cortex (200:1), ekstrahent: chlorek metylenu)

Wskazania do stosowania:

Produkt stosuje się wyłącznie u mężczyzn wspomagająco w zaburzeniach oddawania moczu występujących we wczesnym stadium przerostu gruczołu krokowego – I i II stopień wg Alcena (częstomocz, konieczność oddawania moczu w nocy, utrudnienie oddawania moczu, oddawanie moczu kroplami).

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub pomocnicze zawarte w preparacie lub na rośliny
z rodziny różowatych (Rosaceae). Produkt nie może być stosowany u pacjentów z rozpoznanym nowotworem gruczołu krokowego.

Podmiot odpowiedzialny:

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. w Poznaniu

Dostępne opakowania:

30 tabl.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceuta, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

 

Porady

Problemy z prostatą

Większość mężczyzn nie interesuje się stanem swojej prostaty, dopóki nie zaobserwują uciążliwych objawów związanych z niewłaściwym jej funkcjonowaniem. Dopiero wówczas sięgają po preparaty poprawiające kondycję prostaty. Ale czy nie lepiej byłoby zadbać o ten narząd wcześniej?

Więcej…