Znajdź produkt

Porady

Morwa biała - właściwości i zastosowanie

Morwa biała to roślina o wielokierunkowym zastosowaniu. Przede wszystkim przyczynia się do utrzymania równowagi metabolicznej w organizmie, co wpływa na jej korzystne działanie wspomagające odchudzanie . Liście morwy białej polecane są diabetykom ze względu na ich działanie hipoglikemiczne. Morwa na cukrzycę, na cholesterol, na odchudzanie – na co jeszcze? Morwa biała – jakie ma właściwości i zastosowanie? Kto powinien sięgnąć po preparaty z morwą białą?

Czytaj więcej...

Herbaty i suplementy ziołowe wspomagające odchudzanie

Jakie zioła na odchudzanie? To pytanie często zadają sobie osoby, które szukają skutecznego sposobu na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Pamiętajmy, że same zioła nie wystarczą, a jedynie pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej. Zioła mogą przyspieszać odchudzanie, szczególnie w połączeniu z dietą niskokaloryczną i regularną aktywnością fizyczną. W jaki sposób i jakie zioła pomagają schudnąć?

Czytaj więcej...

Na co i jak stosować zielony jęczmień?

Ostatnio młody zielony jęczmień zyskał dużą popularność jako preparat wspomagający odchudzanie, czy to w formie zielonego proszku do przygotowania koktajli czy w postaci suplementów diety. Ale czy zielony jęczmień rzeczywiście pomaga zrzucić nadprogramowe kilogramy? W jaki jeszcze inny sposób młody jęczmień wpływa korzystnie na zdrowie?

Czytaj więcej...