28.09.2018

Herbapol Poznań na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Z dumą informujemy, że firma Herbapol Poznań została zaproszona do wzięcia udziału w Polskiej Wystawie Gospodarczej – wyjątkowym projekcie wystawienniczym prezentującym polskie firmy, które od ponad 100 lat z sukcesem działają i wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. 

Polska Wystawa Gospodarcza to ważny i wyjątkowy projekt wystawienniczy, powstały z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Pana Andrzeja Dudy. Wystawa w nowoczesny sposób opowiada o historii ostatniego 100-lecia polskiej gospodarki oraz przedstawia sukcesy polskiej myśli technicznej i technologicznej.

Pokazuje Polskę jako kraj innowacyjny, z rosnącym potencjałem gospodarczym, a jednocześnie wierny tradycji i szanujący swoją historię. Jej celem jest również rozpowszechnienie wśród Polaków idei patriotyzmu gospodarczego oraz wzbudzenie szacunku dla efektów pracy pokoleń Rodaków.

Na wystawie plenerowej zaprezentowanych zostało 25 wybranych polskich firm, które – dzięki przemyślanej wizji rozwoju i zdolności adaptacji do dynamicznych zmian w otoczeniu – od ponad 100 lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Naszą firmę reprezentowała Pani Ewa Stolecka - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Herbapol Poznań.

Wystawę będzie można odwiedzić do 28 października.

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.pwg.prezydent.pl

Krzysztof Sitkowski/KPRP i Jakub Szymczuk/KPRP
Krzysztof Sitkowski/KPRP i Jakub Szymczuk/KPRP
Krzysztof Sitkowski/KPRP i Jakub Szymczuk/KPRP

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptFlexidermEssylimar