17.09.2018

Herbapol Poznań zaprasza na Festiwal KultURO

Zapraszamy na IV edycję Festiwalu KultURO, która odbędzie się w Krakowie i w Wieliczce w dniach od 24 do 29 września br. Ideą tego festiwalu jest promowanie profilaktyki chorób układu moczowego poprzez sztukę i wydarzenia kulturalne, a sponsorem tego przedsięwzięcia jest sam Herbapol Poznań.

Festiwal KultURO to niezwykłe wydarzenie kulturalne, którego głównym celem jest propagowanie profilaktyki badań układu moczowego. Już od czterech lat łączy urologię z muzyką i sztuką. Celem festiwalu jest przełamanie tabu związanego z chorobami układu moczowego i edukacja społeczna. W ramach imprezy można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach ze specjalistami oraz w badaniach profilaktycznych.

Cel i misja Festiwalu są spójne z działalnością Herbapolu Poznań, dlatego postanowiliśmy zostać sponsorem wydarzenia. Zapraszamy do Kliniki Urologii w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 18 na Dni Otwarte w dniach 24-28 września, do sali warsztatowej, gdzie prowadzone będą spotkania z pacjentami w dniach: 26 września godz. 15.00-17.00 i 29 września godz. 12.00-15 oraz na zakończenie festiwalu - koncert finałowy, który odbędzie się 29 września o godz. 16.00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. św. Wawrzyńca w Krakowie.

Do Festiwalu KultURO dołączyło również Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka". W dniach 25-28 września br. w budynku Uzdrowiska odbędą się bezpłatne badania laboratoryjne dla mężczyzn po 40 roku życia (PSA, badania ogólne moczu) oraz warsztaty fizjoterapeutyczne dla kobiet, dzięki którym uczestniczki poznają ćwiczenia na nietrzymanie moczu (NTM).

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu jest bezpłatny!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Festiwalu: www.festiwalkulturo.pl

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptFlexidermEssylimar