12.02.2021

Herbapol Poznań krajowy lider w obszarze rozpoznawalności marki

Jest nam miło poinformować, że na podstawie badania zadowolenia klientów z polskich firm farmaceutycznych przeprowadzonego przez Polski Instytut Badań Jakości - Herbapol Poznań jest najbardziej znaną firmą farmaceutyczną w Polsce oraz krajowym liderem w obszarze zadowolenia klienta zarówno w starszej, jak i młodszej grupie docelowej.  

Świadomość naszych marek wzrasta, zwłaszcza wśród młodszych konsumentów, dzięki zintensyfikowanym, systematycznie prowadzonym i dostosowanym do młodszego odbiorcy działaniom marketingowym on-line. Działania te przekładają się bezpośrednio na znajomość i rozpoznawalność marek Herbapolu Poznań, co zostało przebadane na grupie 20 000 osób!

Polski Instytut Badań Jakości zbadał najbardziej zaufane polskie firmy farmaceutyczne oferujące leki OTC i suplementy diety. Przeanalizowano 41 polskich firm i zebrano 20 000 recenzji, aby poznać ich mocne i słabe strony, związane z:

  • zachowaniem zorientowanym na potrzeby klienta,
  • stosunkiem jakości do ceny,
  • postrzeganiem jakości,
  • innowacyjnością,
  • wiarygodnością.

Nasze produkty farmaceutyczne uzyskują bardzo dobre wyniki i dominują w świadomości dużej liczby grup konsumenckich, dając nam tym samym pierwsze miejsce na tle konkurencji.

Więcej informacji na temat badania znajduje się na: https://www.badaniajakosci.pl/tests/zadowolenie-klientow-z-polskich-firm-farmaceutycznych-ktora-najbardziej-przekonuje/

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptFlexidermEssylimar