30.03.2020

Nagroda IQVIA Excellence Awards 2020 dla Herbapolu Poznań!

W tych trudnych czasach jest nam niezmiernie miło poinformować, że kampania reklamowa marki Urosept zdobyła prestiżową nagrodę IQVIA Excellence Awards 2020 w kategorii: Najlepsza kampania marketingowa i PR!

IQVIA jest światowym liderem w zakresie zaawansowanej analizy i wiedzy specjalistycznej, a także wykorzystywania najnowszych technologii w branży związanej z ochroną zdrowia.

Zwycięska kampania została wyłoniona w procesie głosowania, w którym udział wzięli Dyrektorzy największych Firm Farmaceutycznych w Polsce. Konkurencja była ogromna, a wybór naszej kampanii jest efektem docenienia pomysłu, wykorzystania nowoczesnych mediów, innowacyjności i kreatywności oraz osiągnięcia wysokich wyników dzięki którym Urosept odzyskał pozycję nr 1 na rynku!

Wysoka efektywność kampanii marketingowej przy znacznie niższych nakładach reklamowych niż konkurencja było z pewnością jednym z kluczowych czynników sukcesu.

Dzięki takim wyróżnieniom wiemy, jak ważnym jest, aby na rynku farmaceutycznym znajdowały się sprawdzone, oryginalne, polskie produkty, które dzięki swojej skuteczności oraz sprawdzonym recepturom zapewniają pacjentom szybki powrót do zdrowia.

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptAlaxEssylimarMucositFlexiderm