Jakość

W Herbapolu Poznań stawiamy na najwyższą jakość produktów. Dowiedz się dlaczego cieszymy się zaufaniem pacjentów.

Polityka jakości

W swojej codziennej pracy dbamy o każdy najmniejszy szczegół, który jest istotą naszego sukcesu i zaufania pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty posiadały gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Założenia polityki jakości realizujemy przez ciągłe doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności w harmonijnej współpracy z funkcjonującymi w obszarze produkcji farmaceutycznej Dobrymi Praktykami Wytwarzania (GMP).

W Herbapolu Poznań sprawujemy ciągły nadzór nad jakością poprzez audyty wewnętrzne, szkolenia pracowników oraz działania korygujące i zapobiegawcze. Wysoką jakość wytwarzania produktów leczniczych Herbapolu Poznań potwierdza nadawany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego certyfikat GMP, natomiast wysoką jakość wytwarzania produktów spożywczych potwierdzają certyfikaty IFS, ISO 9001 i HACCP. Spełniamy również wszystkie wymagania Ustawy o produktach Kosmetycznych. Ponadto Herbapol Poznań był wielokrotnie nagradzany, zarówno za produkty, jak i za całokształt swojej działalności.

Certyfikaty

 • Logo ISO 9001
  ISO 9001 System Zarządzania Jakością
 • Logo GMP
  GMP Dobre Praktyki Wytwarzania
 • Logo HACCP
  HACCP System Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności
 • Logo IFS
  IFS Międzynarodowy Standard Bezpieczeństwa Żywności
Laboratorium

Laboratorium

Laboratoria Kontroli Jakości pracują w oparciu o standardy obowiązujących systemów jakości, wymagania prawa i Farmakopei Europejskiej, co umożliwia właściwy nadzór nad jakością wszystkich etapów wytwarzania.

Kontrola jakości wykonuje badania chemiczne, fizyczne oraz mikrobiologiczne prowadzone z użyciem specjalistycznego sprzętu przez wykwalifikowany i doświadczony personel.

Ikona Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Wszystkie nasze leki, kosmetyki oraz suplementy diety powstają z surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł oraz w najwyższych standardach produkcyjnych.

Ikona Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty posiadały gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ich skuteczność jest systematycznie monitorowana i potwierdzana badaniami.

Ikona Wysokie standardy

Wysokie standardy

W trosce o pacjentów, pracowników oraz środowisko naturalne na każdym etapie produkcji naszych leków, kosmetyków i suplementów diety zachowujemy wysokie standardy.

Od ziarenka do produktu

Uprawy

Od ziarenka do produktu

W Herbapolu Poznań dbamy, aby wykorzystywane przez nas surowce pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, a także doglądamy i kontrolujemy prowadzone dla nas uprawy. Doskonale wiemy, że wysoka jakość surowców, to także wysoka jakość naszych produktów.

Poznaj nasz zielnik

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptFlexidermEssylimar