Kariera

Wierzymy, że w branży farmaceutycznej dobry zespół to klucz do sukcesu. Obecnie Herbapol Poznań zatrudnia prawie 400 pracowników o różnych kwalifikacjach i specjalizacjach. Razem tworzymy firmę przyszłości.

Kariera w Herbapolu Poznań

Razem pracujemy na sukces

Nasz sukces i siła tkwi w ludziach. To nasi specjaliści każdego dnia pracują na zaufanie pacjentów oraz naszych partnerów biznesowych. Zatrudniamy osoby, dla których praca jest pasją i szansą na doskonalenie samego siebie. W Herbapolu Poznań inwestujemy w ludzi. Codziennie stawiamy na rozwój. Pogłębiamy wiedzę pracowników, wzmacniamy umiejętności i kwalifikacje, aby móc odpowiadać na wyzwania współczesnej medycyny oraz oczekiwania pacjentów. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy oraz dobre samopoczucie pracowników i ich rodzin. Idea work-life balans jest dla nas szczególnie istotna, dlatego wspieramy ją stabilnością zatrudnienia oraz benefitami. Każdego dnia tworzymy zgrany zespół, który choć znajduje się w kilku lokalizacjach, chętnie się spotyka i integruje.

Praca w Herbapolu Poznań

Dlaczego warto?

Ikona Praca w firmie <br>o 150-letniej tradycji

Praca w firmie
o 150-letniej tradycji

Ikona Dobra atmosfera<br>w pracy

Dobra atmosfera
w pracy

Ikona Bogaty pakiet<br>benefitów

Bogaty pakiet
benefitów

Ikona Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Ikona Współpraca z najlepszymi farmaceutami

Współpraca z najlepszymi farmaceutami

Ikona Stabilność<br>zatrudnienia

Stabilność
zatrudnienia

JAK REKRUTUJEMY

Trzy kroki dzielą cię od pracy

W trakcie trwania procesu rekrutacji możesz zostać zaproszony na dodatkowe testy wiedzy lub poproszony o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

1

CV i list
motywacyjny

2

Spotkanie
rekrutacyjne

3

Informacja zwrotna,
przedstawienie oferty

Jesteśmy pracodawcą przyjaznym pracownikom!

Zostaliśmy nagrodzeni

Jesteśmy pracodawcą przyjaznym pracownikom!

Jesteśmy laureatem XI edycji konkursu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom", organizowanym przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta RP. To jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy. Przestrzeganie przepisów prawa pracy, stabilność zatrudnienia, dobra atmosfera oraz dbanie o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów to priorytety, dzięki którym budujemy, mocną pozycję firmy, na rynku pracy.

Staże i praktyki

POSTAW NA ROZWÓJ

Staże i praktyki

W Herbapolu Poznań stawiamy także na młodych ludzi i zdobywanie przez nich wiedzy i doświadczenia. Prowadzimy Akademię Herbapolu, w ramach której studenci poznają tajniki prowadzenia przedsiębiorstwa, jego promocji a także poznają proces produkcji naszych leków, suplementów diety i kosmetyków. Jeśli ukończyłeś Akademię Herbapolu lub zastanawiasz się nad karierą w farmacji, wesprzemy Cię w rozwoju Twoich kwalifikacji i zarazimy pasją do pracy. Sprawdź w aktualnych ofertach pracy czy mamy staż lub praktyki właśnie dla Ciebie.

Poznaj

Nasze marki

SylimarolUroseptFlexidermEssylimar