Kariera

Kariera

Operator urządzeń

Miejsce pracy: Swarzędz

Praca dwuzmianowa.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi,
  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji,
  • ważenie surowca po procesach produkcyjnych,
  • utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku,
  • pozostałe prace w obszarze produkcji.

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności oraz dyspozycyjności,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • orientacji w przestrzeni obszaru produkcyjnego,
  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności i uprawnień,
  • dbałości o czystość i higienę osobistą,
  • uprawnienia na wózek widłowy będą mile widziane,
  • wyksztalcenie średnie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię,
  • dodatkowe benefity,
  • miłą atmosferę pracy w zespole.

Kariera