Kariera

Przedstawiciel farmaceutyczny Podkarpackie

Miejsce pracy: Podkarpackie

Opis stanowiska:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z farmaceutami,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym.

Oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej u producenta,
  • znajomość aplikacji Farmaprom,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • orientację na wzrost wyników,
  • umiejętność pracy w warunkach konkurencji,
  • wykształcenie wyższe,

a ponadto:

  • zaangażowanie, dokładność, uczciwość i odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • pozytywna energia.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami i bardzo dobrze znaną marką,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód, tablet, telefon),
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania wiedzy specjalistycznej poprzez system szkoleń.

Kariera