Kariera

Kariera

Przedstawiciel medyczny

Małopolska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • planowanie, nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami na powierzonym terenie w oparciu o założenia firmy,
  • skuteczne wdrażanie strategii promocyjnych dla wybranych produktów w zgodzie z prawem farmaceutycznym,
  • udział w spotkaniach, tj. sympozjach, konferencjach, oraz spotkaniach firmowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży farmaceutycznej, w przypadku jego braku - kreatywności, zaangażowania i dobrych pomysłów,
  • wyższego wykształcenia,
  • znajomości obsługi komputera,
  • doświadczenia w prowadzeniu samochodu i ważnego prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • omowę o pracę,
  • motywujący system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon),
  • profesjonalny system szkoleń,
  • nieustający rozwój i wyjątkową atmosferę.

Kariera