Przedstawiciel Medyczny

KARIERA

Mamy do obsadzenia kilka wakatów, możesz współpracować z nami na terenie: województwa wielkopolskiego; pomorskiego; śląskiego; małopolskiego; dolnośląskiego; mazowieckiego.

Opis stanowiska:

  • Planowanie, nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami na powierzonym terenie zgodnie z polityką firmy.

  • Skuteczne wdrażanie strategii promocyjnych dla wybranych produktów.

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach, sympozjach, konferencjach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe — mile widziani również technicy farmaceutyczni.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Zorientowanie na realizację celów i umiejętność negocjacji.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu.

  • Kreatywność.

  • Prawo jazdy kat.B.

    Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej.

  • Doświadczenie w pracy z planami i wskaźnikami sprzedażowymi.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość rynku medycznego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Motywujący system premiowy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon).

  • Profesjonalny system szkoleń.

  • Nieustający rozwój i przyjazną atmosferę.

  • Pracę z produktami tradycyjnymi jak i unikalnymi i nowoczesnymi.

  • Pakiet socjalny ZFŚS, kartę MultiSport.

  • Stopniowe przechodzenie na 4-dniowy tydzień pracy.

Kariera